خانه / بازاریابی اینترنتی / معرفی ۲۰ سایت محبوب دیجیتال مارکتینگ که پست مهمان می‌پذیرند !

معرفی ۲۰ سایت محبوب دیجیتال مارکتینگ که پست مهمان می‌پذیرند !

هنگامی که شما مطلبی را با نام خود و با لینک به سایت خود، در سایتی معتبر منتشر می‌کنید باعث می‌شود اعتبار برند شما افزایش پیدا کند و همچنین ترافیکی را از این سایت دریافت کنید. به طور کل ایجاد پست مهمان در سایتی معتبر، مزایای زیادی از نظر سئو برای شما خواهد داشت. باعث افزایش اعتبار برند، افزایش ترافیک، ایجاد بک لینکی معتبر و در نتیجه بالا رفتن رتبه سایت شما در گوگل می‌شود.

با ما همراه باشید تا شما را با ۲۰ وب سایت محبوب دیجیتال مارکتینگ که پست مهمان می‌پذیرند آشنا کنیم.

معرفی 20 سایت محبوب دیجیتال مارکتینگ که پست مهمان می‌پذیرند !

 

۱ – learn inbound

این وب سایت تنها پست‌های مهمان در زمینه بازاریابی درونگرا ( inbound marketing ) می‌پذیرد. کافیست لیست مقالات وب سایت را دنبال کنید و همچنین نظرات کاربران را مشاهده و بخوانید تا ایده‌ای برای تولید پست مهمان بیابید. همچنین شما می‌توانید از سایر نویسندگان درخواست کنید تا در ایجاد پست مهمان شما شرکت کنند و یا اینکه به مقاله شما نقل قولی داشته باشند.

 

۲ – OnCrawl

این وب سایت به شما اجازه می‌دهد پست‌های مهمان در زمینه سئو تکنیکال ( technical SEO ) مانند چگالی خزش سایت (crawl budgets ) و بهینه سازی سرعت سایت ( site speed optimization ) ایجاد کنید. بنابراین اگر تخصصی در این زمینه دارید فرصت خوبیست تا پست مهمان خود را در این سایت ایجاد کنید.

 

۳ – Ryte

این سایت به دنبال پست‌های مهمانی است که یک موضوع را به طور عمیق بررسی و همچنین موضوع را به طور جامع پوشش می‌دهد. بنابراین اگر قصد دارید مطلبی در این سایت به صورت پست مهمان منتشر کنید نیاز است که مطلب شما جامع و کامل و تمامی جوانب موضوع را پوشش داده باشد.

 

۴ – SEMrush

SEMrush یک ابزار جامع برای دیجیتال مارکتینگ است. همچنین دارای وبلاگیست که موضوعاتی در زمینه موتورهای جستجو، تبلیغات کلیکی ( PPC )، روابط عمومی دیجیتال ( Digital PR ) و کلا هر چیزی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ است منتشر می‌کنند. این سایت دارای یک دستورالعمل دقیق برای ایجاد پست مهمان است تا بر اساس آن به راحتی بتوانید پست مهمان خود را ایجاد کنید.

 

۵ – Moz

این سایت یکی از محبوب ترین سایت‌ها در زمینه دیجیتال مارکتینگ است. سایت Moz محتواهایی با دیدگاه منحصر به فرد خودش تولید می‌کند تا برای مخاطبانش ارزش آفرینی کند. بنابراین اگر شما علاقه مند به تحقیق و مطالعات موردی هستید می‌توانید در این سایت مطلب خود را منتشر کنید.

 

۶ – Business 2 Community

این سایت به دنبال موضوعاتی است که قابل توجه هستند. به عنوان مثال دنبال ویژگی جدید توییتر یا ویژگی جدید تبلیغات فیس بوک است. بنابراین اگر موضوعات قابل توجه مثل ویژگی‌های جدید شبکه‌های اجتماعی را دنبال و استفاده می‌کنید، فرصت خوبیست تا تجربه خود را در قالب مطلبی در این سایت منتشر کنید.

 

۷ – RankWatch

این سایت به شما اجازه می‌دهد موضوعاتی در زمینه سئو به عنوان پست مهمان منتشر کنید. البته دستورالعمل آن‌ها به این صورت است که مطلب شما باید یک محتوای تعاملی و تشکیل شده از لینک‌ها، تصاویر، اینفوگرافیک، آمار و غیره باشد. بنابراین اگر می‌توانید محتوایی تعاملی و رنگ آمیزی شده با تصاویر، اینفوگرافیک و غیره ایجاد کنید، فرصت خوبیست تا پستی مهمان در این سایت ایجاد کنید.

 

۸ – SERPstat

این سایت یک پلتفرم جامع سئو و همچنین دارای انجمنی در حال رشد است که علاقمندند با افراد متخصص و تاثیرگذار ارتباط برقرار کنند. روال کار در این سایت به این صورت است که همکاری باید متقابل و سودمند باشد. برای این منظور چارچوبی مشخص شده تا بعد از انجام آن ها شما هم بتوانید از این همکاری نهایت استفاده را ببرید.

 

۹ – HubSpot

این سایت به شما اجازه می‌دهد هر مطلبی که در زمینه راه اندازی آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ است به اشتراک بگذارید. البته دستورالعمل این سایت آسان نیست و نیاز به کمی خلاقیت دارد تا بتوانید مطلب خود را به صورت پست مهمان منتشر کنید.

 

۱۰ – Blogging Wizard

این سایت به دنبال راهنماها و اینکه چگونه آن ویژگی باید کار کند است. به عنوان مثال موضوع ” چگونه تبلیغات کلیکی باعث سرعت بخشیدن به سئو می‌شود ” ، یک موضوع مناسب برای این سایت محسوب می‌شود.

 

۱۱ – Ahrefs

سایت Ahrefs یک سایت محبوب در زمینه دیجیتال مارکتینگ است. این سایت مطالب را با استفاده از استراتژی‌های منحصر به فرد خود بررسی و انتخاب می‌کند. بنابراین مطلب شما نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورت تایید منتشر می‌شود. البته این سایت بیشتر به دنبال ابزارهای سودمند دیجیتال مارکتینگ است بنابراین اگر طرفدار ابزارهای دیجیتال مارکتینگ هستید و آشنایی و تجربه کار با آنها را دارید می‌توانید از این شانس برای انتشار مطلب خود استفاده کنید.

 

۱۲ – Mention

سایت Mention یک ابزار مانیتورینگ است که با استفاده از رسانه‌های اجتماعی، بررسی نظرات کاربران سایت و غیره، برند‌های تجاری را پیگیری می‌کند. این سایت به شما کمک می‌کند تا با استفاده از این اطلاعات رقبای خود را بهتر بشناسید و مسیر درستی را برای ارتقای کسب و کار خود در پیش گیرد. با مراجعه به سایت می‌توانید دستورالعمل‌های ایجاد پست مهمان را مطالعه کنید.

 

۱۳ – Search Engine People

این سایت یک آژانس دیجیتال مارکتینگ است که به صورت تخصصی بر روی موضوعات سئو، تبلیغات کلیکی ( PPC ) و دیگر زمینه‌های دیجیتال مارکتینگ کار می‌کند. می‌توانید به سایت مذکور مراجعه و دستورالعمل‌های ایجاد پست مهمان را مطالعه کنید. البته قبل از ارسال پست مطمئن شوید که موضوع و عنوان شما جذاب و دارای ساختاری مشخص و روشن است.

 

۱۴ – Jeff Bullas’s Blog

این سایت تنها به مطالبی اجازه انتشار می‌دهد که منحصر به فرد و اصلی ( کپی نباشد ) باشند و از ایده‌های خلاقانه استفاده کرده باشند. همچنین پیشنهاد می‌دهد که حداقل ۳ موضوع را انتخاب کنید تا حداقل یکی از ایده‌های شما پذیرفته شود. بنابراین اگر ایده‌های خلاقانه‌ای دارید بهتر است برای آنها عناوین جذابی هم در نظر بگیرید تا شانس بیشتری برای انتشار داشته باشند.

 

۱۵ – Shane Barker

این سایت تمام تمرکز خود را بر روی موضوعات سئو و بازاریابی تاثیرگذار ( influencer marketing ) قرار داده است. بنابراین اگر در این زمینه‌ها تخصصی دارید فرصت خوبیست تا مطلب خود را منتشر کنید.

 

۱۶ – BuzzSumo

این سایت به صورت تخصصی در زمینه بازاریابی محتوا ( content marketing ) فعالیت دارد. البته سئو و لینک بیلدینگ ( Link building ) نیز از دیگر زمینه‌های کاری این سایت است. بنابراین اگر در این زمینه‌های تخصصی دارید فرصت را از دست ندهید و مطلب خود را در این سایت منتشر کنید.

 

۱۷ – Einstein Marketer

این سایت در زمینه سئو ( SEO ) و بازاریابی توسط شبکه‌های اجتماعی ( SMM ) و همچنین اینکه این دو چطور با هم کار می‌کنند فعالیت دارد. البته موضوع سئو برای وردپرس و راهنمای استفاده از آن می‌تواند گزینه خوبی برای انتشار پست مهمان شما در این سایت باشد.

 

۱۸ – Pitchbox

Pitchbox یک پلتفرم برای لینک بیلدینگ ( link building ) و همچنین ابزاری برای ارتقاء برند و کسب و کار شما است. این سایت علاقه مند به موضوعات لینک بیلدینگ است بنابراین اگر تخصصی در این زمینه دارید می‌توانید از این فرصت برای انتشار مطلب خود استفاده کنید.

 

۱۹ – Oribi

Oribi ابزاری برای تفسیر داده‌های گوگل آنالتیکس است. این سایت علاقه مند به موضوعات تجزیه و تحلیل داده‌ها و سئو است. بنابراین اگر تخصصی در این زمینه ها دارید می‌توانید درخواست خود را از طریق توییتر برای آنها ارسال کنید تا بررسی و در صورت تایید منتشر کنند.

 

۲۰ – SEO Hacker

این سایت به صورت تخصصی در زمینه سئو فعالیت می‌کند و مخاطبان این سایت هم متخصصان پیشرو در زمینه سئو هستند. بنابراین اگر به حد کافی در زمینه سئو متخصص هستید می‌توانید شانس خود را برای انتشار مطلب در این سایت امتحان کنید.

منبع : www.searchenginejournal.com

 

معرفی ۲۰ سایت محبوب دیجیتال مارکتینگ که پست مهمان می‌پذیرند !
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

 

درباره‌ی هرآنچه

هرآنچه که در زمینه بازاریابی اینترنتی آموخته‌ایم، به اشتراک می‌گذاریم. امید است که بتوانیم به سهم خود، در این زمینه کمکی کرده باشیم.

همچنین ببینید

چک لیست سئو

جامع‌ ترین چک لیست سئو در سال ۲۰۱۹

چک لیست سئو مثل این میمونه که شما قصد دارید کیک درست کنید و میرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *