خانه / بازاریابی اینترنتی / معرفی بهترین سایت‌ های آموزش بازاریابی اینترنتی در سال ۲۰۱۹

معرفی بهترین سایت‌ های آموزش بازاریابی اینترنتی در سال ۲۰۱۹

صنعت بازاریابی اینترنتی به سرعت در حال رشد است. اگر شما تلاش مستمری برای به روز بودن انجام ندهید. قطعا در رقابت با سایر رقبای خود شکست خواهید خورد. بنابراین می‌طلبد که در این زمینه، مطالعاتی مستمر و تحقیقاتی هدفمند انجام دهید. همچنین مهم است که به منابعی معتبر و به روز دسترسی داشته باشید. پس با ما همراه باشید تا شما را با ۱۶ سایت برتر آموزش بازاریابی اینترنتی آشنا کنیم.

بهترین سایت‌ های آموزش بازاریابی اینترنتی

بهترین سایت‌های آموزش بازاریابی اینترنتی :

۱۶ سایت برتر آموزش بازاریابی اینترنتی عبارتند از :

 • ۱ – Moz
 • ۲ – HubSpot
 • ۳ – Ahrefs
 • ۴ – Neil Patel
 • ۵ – Backlinko
 • ۶ – Unbounce
 • ۷ – Digital Marketer
 •  ۸ – Search Engine Land
 • ۹ – Buffer
 • ۱۰ – CopyHackers
 • ۱۱ – Content Marketing Institute
 • ۱۲ – Crazy Egg
 • ۱۳ – Convince And Convert
 • ۱۴ – Copyblogger
 • ۱۵ – Search Engine Journal
 • ۱۶ – Social Media Examiner

 

سایت Moz

۱ – Moz

Moz بدون شک یکی از محبوبترین سایت‌ها در زمینه آموزش بازاریابی اینترنتی و مخصوصا سئو است. اگر شما بدنبال جدیدترین اخبار مربوط به صنعت سئو و بازاریابی درونگرا ( inbound marketing ) هستید، سایت Moz گزینه مناسبی است. هر بازاریاب اینترنتی خوب اهمیت موتورهای جستجو را درک می کند، میداند که باید جدیدترین دستورالعمل‌ها و تغییرات مربوط به موتورهای جستجو را دنبال کند. خوشبختانه سایت Moz تمامی این موارد را پوشش می‌دهد.

لینک سایت : Moz

 

سایت HubSpot

۲ – HubSpot

قطعا هر بازاریاب دیجیتالی نام این سایت را شنیده و از آن بازدید کرده است. سایت HubSpot یکی از محبوبترین وب سایت‌های آموزش دیجیتال مارکتینگ است که تمامی گرایش‌های این حوزه را پوشش می‌دهد. مقالات این سایت توسط متخصصان برجسته‌ی این حوزه نوشته می‌شود. همچنین چندین نرم افزار در زمینه بازاریابی اینترنتی دارند که تبدیل و فروش را بهبود می‌بخشد.

لینک سایت : HubSpot

 

سایت Ahrefs

۳ – Ahrefs

در این سایت شما می‌توانید آموزشهایی کامل، مطالعاتی موردی ( Case Study ) و همچنین نظر کارشناسان را مشاهده کنید. برخی از موارد آموزشی که در این سایت می‌توانید به آنها دسترسی داشته باشید عبارتند از :

 • تحقیق کلمات کلیدی ( Keyword Research )
 • لینک بیلدینگ ( Link Building )
 • اصول سئو ( SEO Basic )
 • ترافیک وب سایت ( Website Traffic )
 • ابزارهای سئو ( SEO Tools )
 • تبلیغات
 • و …

این سایت هفته‌ای ۱ تا ۲ پست در هفته منتشر می‌کند.

لینک سایت : Ahrefs

 

سایت Neil Patel

۴ – Neil Patel

Neil Patel یکی از بهترین سایت‌های آموزش دیجیتال مارکتینگ و توسط نیل پاتل راه اندازی شده است. در این سایت می‌توانید در زمینه بازاریابی ایمیلی ( Email Marketing )، بازاریابی محتوا ( Content Marketing )، تبلیغات پرداخت شده ( Paid advertising ) و غیره، مطالبی را بیاموزید. تمام مقالات نیل پاتل دارای ۵ هزار کلمه و جامع هستند.

لینک سایت : Neil Patel

 

سایت backlinko

۵ – Backlinko

سایت Backlinko توسط برایان دین ( Brian Dean ) راه اندازی شده و او تجربیات و دانشش را در زمینه سئو به اشتراک می‌گذارد. برایان معتقد است توصیه‌هایش باعث بالا رفتن رتبه ( Rank ) و همچنین افزایش ترافیک می‌شود. همچنین او می‌گوید بازاریابان بزرگی از شرکت‌های اپل، دیزنی، آی بی ام و آمازون عضو خبرنامه ایمیلی سایت شده اند.

لینک سایت : Backlinko

 

سایت Unbounce

۶ – Unbounce

در این سایت شما می‌آموزید چگونه کارایی ( Performance ) و تبدیلات ( Conversion ) سایت خود را بهینه کنید. سایت Unbounce بصورت تخصصی تمرکز بر روی بهینه سازی صفحات فرود ( Landing Page ) دارد. همچنین شما در این سایت می‌توانید توصیه‌های متخصصان در زمینه تبلیغات کلیکی ( Pay Per Click )، بازاریابی اینترنتی، بهینه سازی تبدیل در گوشی‌های همراه و غیره را بیاموزید.

لینک سایت : Unbounce

 

سایت DigitalMarketer

۷ – Digital Marketer

سایت Digital Marketer شامل ابزارها و آموزشهایی در زمینه بازاریابی دیجیتال است. شما پس از عضو شدن در این سایت به بیش از ۳۰ قالب، ابزار و منابع دیگر دسترسی خواهید داشت.

لینک سایت : Digital Marketer

 

سایت Search Engine Land

 ۸ – Search Engine Land

اگر در زمینه بازاریابی موتورهای جستجو ( SEM ) فعالیت دارید این سایت برای شما مناسب است. البته در این سایت جدیدترین اخبار و تجزیه و تحلیل‌های جامع در رابطه با موتورهای جستجو و همچنین سئو قرار می‌گیرد.

لینک سایت : Search Engine Land

 

سایت Buffer

۹ – Buffer

Buffer یک پلتفرم برای مدیریت رسانه‌های اجتماعی است. اما در زمینه‌های آموزش بازاریابی اینترنتی، بازاریابی محتوا، رسانه‌های اجتماعی و موارد دیگر نیز مقالاتی جامع در سایت قرار می‌دهند. ولی در کل تمرکز این سایت بر روی بازاریابی رسانه‌های اجتماعی است.

لینک سایت : Buffer

 

سایت CopyHackers

۱۰ – CopyHackers

این سایت یک منبع عالی برای افرادی است که بدنبال نوشتن متون هستند. با استفاده از این سایت می‌توانید متن‌های الهام بخش، متقاعد کننده و تاثیرگذار بنویسید. در کل این سایت به بازاریابان دیجیتال کمک می‌کند متن‌های تبلیغاتی حرفه‌ای را بنویسند.

لینک سایت : CopyHackers

 

سایت content marketing institute

۱۱ – Content Marketing Institute

این سایت یکی از بهترین منابع برای یادگیری بازاریابی محتوا یا Content Marketing است. جدیدترین روش و تحقیقات در این زمینه در قالب مقالات جامع در سایت قرار می‌گیرد.

لینک سایت : Content Marketing Institute

 

سایت CrazyEgg

۱۲ – Crazy Egg

در این سایت مقالات زیادی در زمینه بهینه سازی نرخ تبدیل یا  (CRO (conversion rate optimization است. یکی از روشهای CRO تست A/B است که در این سایت بصورت جامع به این موضوع پرداخته شده است. البته Crazy Egg یک نرم افزار هم است که به شما کمک می‌کند اطلاعات زیادی را در مورد بازدیدکننده‌های سایتتان دریافت کنید.

لینک سایت : Crazy Egg

 

سایت Convince And Convert

۱۳ – Convince And Convert

این سایت توسط Jay Baer که یک بازایاب دیجیتال معروف است راه اندازی شده و در زمینه بازاریابی محتوا مقالاتی جامع قرار می‌دهد. شما در این سایت می‌آموزید چگونه با استفاده از بازاریابی محتوا، نرخ تبدیل را بهبود بخشید. همچنین در این سایت با ایجاد یک استراتژی کامل برای بازاریابی رسانه‌های اجتماعی و بازاریابی محتوا آشنا می شوید.

لینک سایت : Convince And Convert

این مقاله را هم بخوانید :
جامع‌ ترین چک لیست سئو در سال ۲۰۱۹

 

سایت CopyBlogger

۱۴ – Copyblogger

تمام تمرکز این سایت بر روی بازاریابی محتوا است و معتقدند که بازاریابی محتوا، باعث ایجاد روابط بهتر و فروش بیشتر محصولات می‌شود. در این سایت راهنمایی جامع در مورد بازاریابی محتوا ارائه می‌شود تا به بهترین محتوا را تولید کنید. البته این سایت در زمینه کارآفرینی، تجزیه و تحلیل داده های سایت، آزاد کاری در زمینه تولید محتوا و غیره نیز مقالاتی ارائه می‌کنند.

لینک سایت : Copyblogger

 

سایت Search Engine Journal

۱۵ – Search Engine Journal

تمرکز این سایت بر روی سئو، تبلیغات کلیکی، بازاریابی رسانه‌های اجتماعی است. بنابراین در این سایت می‌توانید جدیدترین اخبار، بهترین راهنماها، چگونگی‌ها ( how-tos ) را مشاهده کنید. همچنین در این سایت، جدیدترین تاکتیک‌ها و استراتژی‌ها برای اجرای یک برنامه بازاریابی موفق ارائه می‌شود.

لینک سایت : Search Engine Journal

 

سایت Social Media Examiner

۱۶ – Social Media Examiner

این سایت بزرگترین منبع برای آموزش بازاریابی رسانه‌های اجتماعی است. در این سایت جدیدترین مطالعات، روشها، مصاحبه‌های تخصصی و آموزش‌های جامع در زمینه ذکر شده قرار می‌گیرد. این سایت به شما می‌آموزد چگونه با استفاده از رسانه‌های اجتماعی، با مشتریانتان ارتباط برقرار کنید. ترافیک بیشتری جذب کنید. فروش بیشتری داشته باشید و همچنین برند خود را ارتقاء دهید.

لینک سایت : Social Media Examiner

 

معرفی بهترین سایت‌ های آموزش بازاریابی اینترنتی در سال ۲۰۱۹
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

 

درباره‌ی هرآنچه

هرآنچه که در زمینه بازاریابی اینترنتی آموخته‌ایم، به اشتراک می‌گذاریم. امید است که بتوانیم به سهم خود، در این زمینه کمکی کرده باشیم.

همچنین ببینید

بازاریابی موتورهای جستجو

آشنایی با مفهوم بازاریابی موتورهای جستجو ( SEM ) به زبان ساده

بازاریابی موتورهای جستجو یکی از موثرترین راههای رشد کسب و کار و رسیدن به مشتری‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *